„Kartos sugrįžta”

Balandžio 29d. į Kelmės sporto centrą sugūžėjo beveik visi žaidėjai žaidę už Kelmę Lietuvos tinklinio čempionate. Čia buvo suorganizuotas pirmasis, bet nepaskutinis Algimanto Petrovo salės tinklinio turnyras „Kartos sugrįžta“. Žaidėjai ir treneriai burtų keliu buvo paskirstyti į keturias komandas, kurios po atidarymo susirungė ištraukus burtus tinklinio „BOSUI“. Nuskambėjus rajono mero I. Petkevičiaus, KSC direktoriaus V. Monkevičiaus ir A. Petrovo sveikinimo žodžiams rungtynės įgavo pagreitį.

Pirmoje dvikovoje susirungė D. Kaknevičiaus ir E. Makausko komandos, laimėtojui išaiškinti prireikė netgi lemiamo seto. Visgi fortūna nusišypsojo Egidijaus komandai, kuri laimėjo 2-1 (15, -21, 10). Kitose rungtynėse jėgas išbandė A. Petrovo ir R. Barauskio ekipos. Visų žiūrovų džiaugsmui nugalėtojui išaiškinti irgi prireikė trečiojo seto, kurį 2-1 (18, -22, 10) laimėjo Algimanto komanda. Sužaidus pirmuosius mačus paaiškėjo kurios komandos susirungs dėl aukščiausių apdovanojimų. Tad bronziniame finale po aršios kovos dominavo Domanto komanda 2-0 (20, 23), o didžiajame finale sau lygių neturėjo Algimanto komanda laimėjusi 2-0 (19, 23).

Komandoms prizininkėms atiteko didžiulės taurės, o visi dalyviai pasidabino šiam turnyrui sukurtais vienetiniais medaliais.

Rungtynių metu žiūrovams ir žaidėjams buvo išdalintos klubo „Rūta“ ir Vilniaus tinklinio akademijos dovanėlės už teisingus atsakymus apie tinklinį Kelmėje nuo atsiradimo iki šių dienų.

Tad tariame AČIŪ dalyviams ir žiūrovams gausiai susirinkusiems palaikyti komandų, bei tariame iki pasimatymo kitais metais!

Foto: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.9255489534525436&type=3

Rungtynių video: https://www.facebook.com/100080364799572/videos/248805364290355/

Bronza Kelmės „Etoviui” !

Balandžio 1 dienos visa Kelmės tinklinio bendruomenė laukė su nekantrumu. Kadangi viso sezono triūsą nulems tik vienerios rungtynės, po kurių paaiškės Kelmės „Etovio“ komandos rikiuotė galutinėje čempionato lentelėje.

Nuosekliai tikslo link ėjusi komanda puikia nuotaika susirinko Alytaus tinklinio centro sporto salėje. Įžengus į aikštelę paaiškėjo, jog Marijampolės „Sūduvos“ komandoje traumuotas ir žaisti negalės pagrindinis jungiantysis žaidėjas Ignas M. Tai lyg ir lengvesnis nusimato finalas kelmiškiams, tačiau marijampoliečiai mobilizavosi ir puikiai prisitaikė prie naujo žaidimo ritmo. Taškas po taško kova vyko iki seto galo ir tik seto gale pavyko atitrūkti nuo varžovų bei laimėti pirmąjį setą 25-21. Tai ir buvo vienintelis setas kuriame vyko atkaklesnė kova. Antrasis setas laimėtas 25-17. O trečiasis buvo tik statistinis, kuriame dominavo gausiai sirgalių palaikomi kelmiškiai, setas laimėtas 25-15.

Po ilgos pertraukos Kelmės tinklinio bendruomenė galėjo džiaugtis iškovota bronza stipriausiame šalies čempionate.

Ačiū sirgaliams už palaikymą čempionato metu, jūs kaip visada buvot nepakeičiami!

Rungtynių vaizdo įrašas:

Lietuvos „Top sport” čempionato atomazga

Kovo 26d. paaiškėjo A ir B divizionų komandos rungtyniausiančios dėl prizinių vietų Alytuje balandžio 01d.

B divizionas: 10.00val. Alytaus „Ultra” – Panevėžio „Agrochemija – SC”

13.00val. Raseinių „Lūšis volley” – Gargždų „Amber Arlanga”

A divizionas: 16.00val. Kelmės „Etovis” – Marijampolės „Sūduva”

19.00val. Šiaulių „Elga Grafaitė SC Dubysa” – Gargždų „Amber Arlanga”

Kas negalės atvykti į rungtynes, tiesiogiai jas bus galima stebėti ir internetinėje erdvėje!

Kelialapis į mažąjį finalą

Sėkmingai įveikus atkrintamųjų barjerą Kelmės „Etovio“ tinklininkams tenka susigrumti su LTF taurės čempionais Šiaulių „Elga Grafaitė SC Dubysa“ komanda. Kuri šiemet demonstruoja solidų žaidimą įveikdami kone visas komandas.

Pirmosios pusfinalio rungtynės vyko aukštesnę vietą po reguliaraus čempionato etapo užėmusios komandos aikštelėje. Tad kelmiškiai kartu su gausiu sirgalių būriu sugužėjo į Šiaulių SC „Dubysa“ sporto salę. Kurioje Kelmės „Etovis“ įnirtingoje kovoje susirungė su šeimininkais. Deja kova vyko tik pirmuosius du setus, pirmaudami pirmame sete „Etovio“ tinklininkai paleido iniciatyvą ir šeimininkai laimėjo 25-20. Antrasis setas buvo žiūrovams tarsi „saldainiukas“ žaidėjai negailėdami savęs kovojo dėl kiekvieno taško. Ir visų Kelmės sirgalių džiaugsmui „Etovis“ laimi 31-29 išlygindami setus 1-1. Tačiau tai užkūrė šeimininkus, o kelmiškius tarsi kas užbūrė. Pasipylus klaidoms „Etovio“ tinklininkai nebe sugebėjo išlaikyti lygiavertės kovos ir pralaimėjo abu likusius setus 8-25, 14-25. Tad ir pirmosios rungtynės pralaimėtos 1-3.

Sekmadienį pusfinalio karštinė persikėlė į Kelmės sporto centro salę. Gausiai susirinkus sirgalių palaikančių kelmiškius ir svečius kova užvirė nuo pirmų akimirkų. Visų kelmiškių džiaugsmui „Etovio“ tinklininkai laimi pirmąjį setą 25-20, taip sukurdami sirgaliams viltį laimėti rungtynes. Tačiau netrukus viltis buvo sudaužyta svečių, kurie tarsi feniksas pakilęs iš pelenų pasiaukojančiai kovodami užgožė kelmiškius. Dominuodami kone visose pozicijose jie neužleido kelmiškiams iniciatyvos ir laimėjo likusius setus 25-20, 25-13 iškovodami kelialapį į didįjį finalą. O Kelmės „Etovis“ susikaus dėl bronzos su Marijampolės ir Gargždų poros pralaimėtojais.

Pusfinalio rungtynių naudingiausiais tapo: Gediminas G. („Etovis”) ir Simas G. („Elga Grafaitė SC Dubysa”)

AČIŪ SIRGALIAMS UŽ NEREALŲ PALAIKYMĄ, JŪS MŪSŲ VARIKLIUKAS !

Finalai numatomi balandžio 01d. Alytaus tinklinio centre (Miklusėnų g. 36).

 16.00val. rungtynės dėl 3-4v.

19.00val. rungtynės dėl 1-2v.

1 rungtynių vaizdo įrašas:

2 rungtynių vaizdo įrašas:

Pusfinaliai artėja

Sėkmingai įveikę atkrentamųjų etapą dviem pergalėmis (3-0, 3-1) prieš Vilniaus universitetą, Kelmės „Etovio” komandos pusfinalio varžovais tapo Šiaulių „Elga Grafaitė SC Dubysa” komanda taipogi (3-1, 3-0) laimėjusi atkrentamųjų etapą prieš alytiškius. Tad kaimyninis apskričių derbis jau šį savaitgalį!

Pusfinalio serijoje iki dviejų pergalių pirmosios rungtynės vyks Šiauliuose 18d. 17.00val „Dubysos” sporto salėje. Atsakomosios rungtynės Kelmės sporto centre 19d. 14.00val. O esant lygiam pergalių skaičiui lemiamos trečiosios rungtynės vyktų 25d. 17.00val Šiauliuose.

SIRGALIAI, MES LAUKIAME JŪSŲ PALAIKYMO !!!

Antausis nuo pajūrio

Ligų iškamuota „Etovio“ komanda atvyko į priešpaskutines reguliaraus sezono rungtynes Gargžduose prieš vietos „Amber Arlanga“ komandą. Abi komandos buvo pasidalinusios po vieną pergalę čempionate, tačiau lygių varžovų dvikovos nebuvo matoma rungtynėse.

Šeimininkai dominavo aikštelėje rinkdami tašką po taško, neleisdami įkvėpti varžovams. Pirmuosius du setus gargždiškiai laimėjo nesunkiai, tačiau galimai atsipalaidavę gavo antausį nuo kelmiškių. Kelmės „Etovis“ pirmaudamas 24-20 vos nepakartojo Šiaulių dvikovos (pirmaudami 20-15 pralaimėjo setą), tačiau šį sykį sėkmė neaplenkė setas laimėtas 25-23. Deja tai buvo tik maža džiaugsmo akimirka rungtynėse. Galutinis rezultatas 3-1 Gargždų „Amber Arlanga“ naudai. Pralošus rungtynes paaiškėjo, jog Kelmės „Etovis“ liks ketvirtoje vietoje turnyrinėje lentelėje po trijų ratų (net nesužaidus paskutinių rungtynių prieš „Sūduvos“ komandą). Tad atkrentamosiose teks žaisti prieš Vilniaus universiteto komandą kovo 11d. 16.00val. Kelmėje, o 12d. 16.00val. Vilniuje.

Rungtynių video:

Rungtynių statistika:

https://lvf-web.dataproject.com/MatchStatistics.aspx?mID=2502&ID=49&CID=136&PID=94&type=LegList

LTF „TOP SPORT” čempionato trečio rato akistatos

Likę ketvirtoje vietoje po dviejų ratų Kelmės „Etovio“ komandai net ketverias rungtynes tenka žaisti išvykose ir tik vienerias prieš Vilniaus universitetą namuose. Ar tai turės įtakos galutiniai rikiuotei po trijų ratų bus aišku tik kovo 4 dieną. Kuomet paskutinėse reguliaraus sezono rungtynėse Kelmės „Etovis“ susirungs su Marijampolės „Sūduva“ komanda. O jau kovo 11-12d. prasidės atkrentamųjų maratonas kartu su B pogrupio komandomis.

Prasidėjus trečiajam ratui džiugi naujiena pasiekė Kelmės „Etovio“ komandos bendruomenę, nes prie komandos prisijungia didelę patirtį ir sirgaliams puikiai žinomas puolėjas Linas Petravičius (sezoną pradėjo Gargždų „Amber Arlanga“ komandoje).  Tad sustiprėjusi komanda trečiąjį ratą pradėjo prieš sezono lyderius Šiaulių „Elga –Grafaitė – SC Dubysa“ komandą. Reto grožio rungtynėse sėkmingiau sužaidę seto pabaigas varžovai įveikė Kelmės „Etovio“ komandą 3-1 (25/19, 21/25, 30/28, 25/23) ir gausiai susirinkusius sirgalius patikrinusius Šiaulių sporto salės konstrukcijas „būgnu ritmu“ J .

Po savaitės treniruočių, išanalizavę savo sėkmes ir nesėkmes Kelmės „Etovis“ namuose susirungė su Vilniaus universiteto komanda užimančia penktą vietą po dviejų ratų. Tarpusavio pergalių skaičius buvo 1-1. Tad rungtynėse tikėtasi įnirtingos kovos, bet kelmiškiai dominavo visose pozicijose. Sėkmingai laimėję pirmąjį setą 25-15, antrąjį 25-12, trečiajame sete savo žaidybinę patirtį gavo įrodyti mažiau žaidžiantys žaidėjai. Tai pajutę vilniečiai įgavo pagreitį, privertę paplušėti varžovus siekiant pergalės, tačiau patirtis dominavo ir setas laimėtas 27-25 o rungtynes 3-0.

Rungtynių Kelmėje naudingiausiais žaidėjais tapo Linas Petravičius („Etovis“) ir Albert Tomaševič („VU“), kuriems buvo įteiktos mūsų partnerių „Kelmės pienas“ ir www.gymon.lt dovanėlės.

Artimiausios rungtynės vasario 25d. 14.00val. Gargžduose (Gamyklos g. 33) prieš vietos „Amber Arlanga“ komandą.

Rungtynių video įrašas:

SIDABRAS mūsų !!!

Po itin dramatiško pusfinalio serijos prieš „Sūduvą”, kuriame sužaista net trylika setų sėkmė šypsojosi Kelmės „Etoviui”. Tad su didele viltimi komanda, kartu su gausiu sirgalių palaikymu, vyko į didžiojo finalo rungtynes Gargžduose. Susikauti su itin galinga žaidybine patirtimi turinčia Šiaulių „Elga – Grafaite – SC Dubysa” komanda. Gausiai sirgalių palaikomi kelmiškiai laikėsi tik iki setų vidurio, o po to dominavo šiauliečiai. Varžovai po sėkmingų atakų ir gynybos atsipliešę neleisdavo perimti iniciatyvos ir sėkmingai užbaigdavo setus. O rungtynės pralaimėtos 0-3 (22, 23, 22). Tad vien didžiulio noro neužteko pasiekti pergalės, tačiau antra vieta irgi labai didelis laimėjimas.

Tariame AČIŪ sirgaliams parodžiusiems varžovams pagarbą bei triūbų ir būgnų dundesį 🙂 !

Rungtynių video įrašas:

Rungtynių foto:

https://www.facebook.com/media/set/?vanity=100069595465182&set=a.483946233935221