Kelmės rajono čempionato nenugalimieji

Gegužės 15-16d. Kelmės „Draugystės” parko tinklinio aikštyne startavo rajono pirmenybės. Šiemet bendruomenė buvo pakviesta susirungti parko tinklinio ir paplūdimio tinklinio vyrų bei moterų čempionatuose. Kaip ir tikėtasi gausiausiai (net 9) komandos užsiregistravo paplūdimio tinklinio vyrų varžybose. Parko tinklinyje komandą sudarė 3 žaidėjai aikštelėje ir vienas atsarginis. Tad moterų ir vyrų komandų susirinko po lygiai (po 4 komandas).

Kovos aikštelėje užvirė nuo pirmų akimirkų. Mat parko tinklinyje komandos rungėsi rato sistema. Vyrų grupėje net trys komandos patyrė po pralaimėjimą, o čempionais tapo svečiai Dovydas Globys/ Lukas Laurinavičius/ Titas Bruožis užnugaryje palikę kitas komandas.

Merginų grupėje be didesnio vargo čempionėmis tapo kelmiškės: Džastina Iždonaitė/ Fausta Karpenkaitė/ Vakarė Rotmanaitė varžovus įveikusios vienodu 2-0 rezultatu.

Paplūdimio tinklinio varžybose komandos burtų keliu pasidalijo į pogrupius ir kovojo dėl geresnės pozicijos lentelėje, bei lengvesnio varžovo atkrintamosiose. Po intensyvių kovų didžiajame finale susitiko naujai suburta Ramūno ir Mariaus komanda prieš praeitų metų vicečempionus Ainarą ir Gytį. Čempionai paaiškėjo tik po papildomo seto kurį laimėjo Ramūnas Narbutas ir Marius Vitkus.

Sveikiname visus dalyvius su nauju ir startu!

Čempionams bei prizininkams linkim išlaikyti pozicijas !

II etapas vyks:

birželio 5d. 17.30val. („PARKO”) – 6d. 17.30val. (PAPLŪDIMIO)

Vasara su jaunimu !

Bendradarbiaudami kartu su Kelmės rajono savivaldybe ir gavus finansavimą Kelmės jaunimo užimtumo didinimui projekte „Sportuok ir tu!“. Jaunimas kartu su klubo nariais aktyviai laisvalaikį leido Kelmės paplūdimio tinklinio aikštyne tobulindami tinklinio žaidimo elementus. O įgūdžių įtvirtinimui vyko „Karaliaus“ ir „Karalienės“ turnyrai. Nepaisant permainingo oro tąsyk geriausiai sekėsi Gyčiui ir Džastinai. Sveikiname 😉 !

Artėjant naujiems mokslo metams tinklinio aikštelėse jėgas išbandyti susirinko žaidėjai kone iš visos Lietuvos. Jie susirungė „Giminaičių“ turnyre dėl stipriausių-ištvermingiausių vardo. Gausiai susirinkusi Mazūrų šeima (Kaunas) nepaliko šansų nei vienai komandai. Tad Aurimas su Ignu iškovojo čempionų titulą tradiciniu tapusiame projekto turnyre. Šaunuoliai !!!

Uždarome paplūdimio aikštyno vartelius, ieškome avalynės ir susimatome salėje !

„Kartos sugrįžta”

Balandžio 29d. į Kelmės sporto centrą sugūžėjo beveik visi žaidėjai žaidę už Kelmę Lietuvos tinklinio čempionate. Čia buvo suorganizuotas pirmasis, bet nepaskutinis Algimanto Petrovo salės tinklinio turnyras „Kartos sugrįžta“. Žaidėjai ir treneriai burtų keliu buvo paskirstyti į keturias komandas, kurios po atidarymo susirungė ištraukus burtus tinklinio „BOSUI“. Nuskambėjus rajono mero I. Petkevičiaus, KSC direktoriaus V. Monkevičiaus ir A. Petrovo sveikinimo žodžiams rungtynės įgavo pagreitį.

Pirmoje dvikovoje susirungė D. Kaknevičiaus ir E. Makausko komandos, laimėtojui išaiškinti prireikė netgi lemiamo seto. Visgi fortūna nusišypsojo Egidijaus komandai, kuri laimėjo 2-1 (15, -21, 10). Kitose rungtynėse jėgas išbandė A. Petrovo ir R. Barauskio ekipos. Visų žiūrovų džiaugsmui nugalėtojui išaiškinti irgi prireikė trečiojo seto, kurį 2-1 (18, -22, 10) laimėjo Algimanto komanda. Sužaidus pirmuosius mačus paaiškėjo kurios komandos susirungs dėl aukščiausių apdovanojimų. Tad bronziniame finale po aršios kovos dominavo Domanto komanda 2-0 (20, 23), o didžiajame finale sau lygių neturėjo Algimanto komanda laimėjusi 2-0 (19, 23).

Komandoms prizininkėms atiteko didžiulės taurės, o visi dalyviai pasidabino šiam turnyrui sukurtais vienetiniais medaliais.

Rungtynių metu žiūrovams ir žaidėjams buvo išdalintos klubo „Rūta“ ir Vilniaus tinklinio akademijos dovanėlės už teisingus atsakymus apie tinklinį Kelmėje nuo atsiradimo iki šių dienų.

Tad tariame AČIŪ dalyviams ir žiūrovams gausiai susirinkusiems palaikyti komandų, bei tariame iki pasimatymo kitais metais!

Foto: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.9255489534525436&type=3

Rungtynių video: https://www.facebook.com/100080364799572/videos/248805364290355/

Bronza Kelmės „Etoviui” !

Balandžio 1 dienos visa Kelmės tinklinio bendruomenė laukė su nekantrumu. Kadangi viso sezono triūsą nulems tik vienerios rungtynės, po kurių paaiškės Kelmės „Etovio“ komandos rikiuotė galutinėje čempionato lentelėje.

Nuosekliai tikslo link ėjusi komanda puikia nuotaika susirinko Alytaus tinklinio centro sporto salėje. Įžengus į aikštelę paaiškėjo, jog Marijampolės „Sūduvos“ komandoje traumuotas ir žaisti negalės pagrindinis jungiantysis žaidėjas Ignas M. Tai lyg ir lengvesnis nusimato finalas kelmiškiams, tačiau marijampoliečiai mobilizavosi ir puikiai prisitaikė prie naujo žaidimo ritmo. Taškas po taško kova vyko iki seto galo ir tik seto gale pavyko atitrūkti nuo varžovų bei laimėti pirmąjį setą 25-21. Tai ir buvo vienintelis setas kuriame vyko atkaklesnė kova. Antrasis setas laimėtas 25-17. O trečiasis buvo tik statistinis, kuriame dominavo gausiai sirgalių palaikomi kelmiškiai, setas laimėtas 25-15.

Po ilgos pertraukos Kelmės tinklinio bendruomenė galėjo džiaugtis iškovota bronza stipriausiame šalies čempionate.

Ačiū sirgaliams už palaikymą čempionato metu, jūs kaip visada buvot nepakeičiami!

Rungtynių vaizdo įrašas:

Lietuvos „Top sport” čempionato atomazga

Kovo 26d. paaiškėjo A ir B divizionų komandos rungtyniausiančios dėl prizinių vietų Alytuje balandžio 01d.

B divizionas: 10.00val. Alytaus „Ultra” – Panevėžio „Agrochemija – SC”

13.00val. Raseinių „Lūšis volley” – Gargždų „Amber Arlanga”

A divizionas: 16.00val. Kelmės „Etovis” – Marijampolės „Sūduva”

19.00val. Šiaulių „Elga Grafaitė SC Dubysa” – Gargždų „Amber Arlanga”

Kas negalės atvykti į rungtynes, tiesiogiai jas bus galima stebėti ir internetinėje erdvėje!