2019/2020m. LTF TOPSPORT vyrų tinklinio čempionatas baigtas be ČEMPIONŲ

                      LTF Vykdomajame komitete balsų dauguma buvo priimtas sprendimas: 2019-2020m.Lietuvos TOP SPORT vyrų ir moterų tinklinio čempionatų varžybos laikomos nutrauktomis nuo2020 m. kovo mėn. 13 dienos, čempionatai laikomi neužbaigtais, čempionatų nuostatuose nurodytus tikslai ir uždaviniai išsiaiškinti pajėgiausias komandas – nepasiekti ir neįgyvendinti, tačiau visų įvykusių iki 2020 metų kovo mėn. 13 dienos (imtinai) čempionatų rungtynių rezultatai lieka galiojantys.

                      Lietuvos tinklinio federacijos generalinis sekretorius Andrius Gaidys atskleidžia, kad nors čempionatai lieka be nugalėtojų, tačiau šio sezono žaidėjai nebus užmiršti: „Situacija nėra eilinė, buvo išklausyta daug nuomonių ir svarstymų dėl visų čempionatų baigties. Sprendimas priimtas daugumai pritariant, kad pagrindinis čempionatų tikslas yra nustatyti pajėgiausias šalies komandas. Tačiau tenka konstatuoti, kad šį sezoną, atsižvelgus į susiklosčiusias aplinkybes dėl šalyje paskelbtos ekstremalios padėties ir paskelbto karantino, to nustatyti nepavyko. Tikimės, kad situacija šalyje pagerės ir rudenį naują sezoną pradėsime naujomis jėgomis, naujomis ambicijomis ir nauju užsidegimu. Tačiau taip pat norėtume, kad 2019-2020 m.  TOP SPORT Lietuvos tinklinio čempionato sezonas nenueitų visai užmarštin – žinome, kad dėl patekimo į finalinį etapą žaidėjai kovojo intensyviai ir, nors šį sezoną nugalėtojų neturime, tačiau nenorime palikti žaidėjų visai be įvertinimo”. (www.ltf.lt informacija)

                      Mes norime tik apgailestauti, kad taip baigėsi šis čempionatas neišpildžius planuotų užmojų. Tačiau norime pasidžiaugti ir padėkoti pirmiausia visiems žaidėjams, kuriems nepritrūko noro ir laiko kovoti už KELMĘ. Taipogi didelis ačiū SIRGALIAMS už sukurtą nerealią atmosferą rungtynėse, Jūs mums esate variklis padedantis sunkiausiu metu „neužsilaginti“ 🙂 . O varžybose nedalyvautumėme be komandos rėmėjų, kurie ne tik finansiškai, bet ir morališkai padeda komandai: UAB „ETOVIS“, GINTAUTAS RALYS, ŽŪB „KERKASIAI“, KELMĖS RAJONO SAVIVALDYBĖ.

TARIAME DIDELĮ AČIŪ JUMS VISIEMS

IR IKI SUSIMATYMO KITAME SEZONE !!!

Parašykite komentarą