Antausis nuo čempionato lyderių

Gruodžio 10-11d. Gargžduose ir Kelmėje vyko paskutinės antrojo rato rungtynės prieš čempionato lyderius Gargždų „Amber Arlanga“ ir Šiaulių „Elga-Grafaitė-SC Dubysa“ komandas. Vis dar be pagrindinio jungiančio žaidėjo (M. Šuklio) kelmiškiai išvyko į Gargždus kovoti dėl geresnės pozicijos turnyrinėje lentelėje. Tačiau svečiai nebuvo itin svetingi, jie rezultatu 3-0 nukovė varžovus ir įsirašė dar vieną pergalę čempionate (1v. lentelėje).

Kitą dieną Kelmėje, Kelmės „Etovis“ susikovė su svečiais iš Šiaulių (2v. lentelėje). Po gausaus žiūrovų palaikymo ir įnirtingos kovos, tačiau sėkmingiau setų pabaigas sužaidę svečiai išsivežė pergalę rezultatu 3-0. Nelaimėje nei vienerių rungtynių antrame rate kelmiškiai iš antros vietos turnyrinėje lentelėje nukrito į ketvirtą. Tad trečiame rate laukia daug išvykų pas varžovus, o Kelmėje susirungs su Vilniaus „VU“ komanda.

Rungtynių statistika: https://lvf-web.dataproject.com/CompetitionHome.aspx?ID=49

Žiūrovų naudingiausiais rungtynių žaidėjais pripažinti, bei „GYMON” dovanėlėmis apdovanoti G. Guntarskis (Kelmės „Etovis“)  ir Artūr Vincelovič (Šiaulių „Elga-Grafaitė-SC Dubysa“).

Artimiausios rungtynės numatomos LTF taurės atranka sausio 7-8d. Raseiniuose ir Kelmėje.