Antrasis ratas pradėtas nesėkmingomis rungtynėmis

Po sėkmingai sužaisto pirmojo rato, Kelmės „Etovio“ tinklininkai rungtynėmis prieš Marijampolės „Sūduvą“ pradėjo antrąjį Lietuvos „TOP SPORT“ čempionato ratą. Komanda buvo kupina noro atsirevanšuoti už svečiuose patirtą pralaimėjimą 0-3. Tačiau rungtynės vyko panašiai kaip ir Marijampolėje, varžovai dominavo stipriomis ir tiksliomis atakomis, kurių kelmiškiams atremti pirmajame sete nepavyko.

Tačiau antrasis ir trečiasis setai vyko kone taškas į tašką ir tik setų pabaigas sėkmingiau sužaidę svečiai vėlgi įrodė savo pranašumą laimėdami rungtynes 3-0 (17, 23, 21). Ne gana to, kelmiškių pagrindinis jungiantis žaidėjas Mantvydas patyrė kojos mikro traumą. Dėl šio įvykio teko keisti komandos strategiją artėjančioms rungtynėms.

Sekmadienio rungtynėse prieš Vilniaus universitetą Kelmės „Etovio“ komanda išbėgo kovoti be pagrindinio jungiančio. Į jo vietą buvo paskirtas Tautvydas, kuris dominavo pirmajame sete puikiai skirstydamas kamuolius žaidėjams. Po ypač sėkmingo pirmo seto (25-13), kelmiškiai galimai per daug atsipalaidavo ir krito į duobę pralaimėdami antrąjį setą 14-25. Davę galimybę varžovams pasitikėti savimi kelmiškiai nebe atrado savyje jėgų kovoti dėl pergalės rungtynėse. Tad jos pralaimėtos rezultatu 1-3 (-13, 14, 17, 22).

Po nesėkmingo savaitgalio Kelmės „Etovio“ komanda (A pogrupio) turnyrinėje lentelėje užima ketvirtą vietą, penkiais taškais atsilikdami nuo Marijampolės „Sūduvos“ komandos. (https://lvf-web.dataproject.com/CompetitionHome.aspx?ID=49)

Kelmėje vyksiančių rungtynių metu žiūrovai rinko naudingiausius žaidėjus, kurie buvo apdovanoti „Vilkyškių pieninės“ produkto „GymON“ dovanomis (www.gymon.lt ).

„Etovio“ ir „Sūduvos“ rungtynėse naudingiausi: T. Pranys ir M. Alaunis

„VU” ir „Etovio“ rungtynių naudingiausi: G. Rimeika. ir M. Grinevičius.

Artimiausios rungtynės vyks gruodžio 10d. 15.00val. Gargžduose, o 11d. 14.00val. Kelmės „Etovis“ namuose priims Šiaulių „Elga – Grafaitė – SM Dubysa“ komandą.

NEBŪK ABEJINGAS ATVYK PALAIKYTI SAVO KOMANDĄ !!!