Atkrintamųjų karštligė

Sėkmingai užbaigę reguliarų sezoną (www.ktml.lt) pirmoje vietoje Kelmės „Kelmė“ komandos žaidėjų laukia nauji iššūkiai.

LTF ir daugumos komandų sprendimu nutarta atkrintamųjų etape sujungti abi Lietuvos čempionato lygas į vieną ir sudaryti galimybę keturioms pirmaujančioms 1-os lygos komandoms susirungti su aukščiausios lygos komandomis. Taigi pirmajame etape susirungs: Palangos „Vakarų tinklinis“  – Šiaulių „Elga Master Idea“, Kelmės „Kelmė“ – Vilnius universitetas, Marijampolės „Sūduva“ –  Kauno „Rio startas-2; Kauno „Marito“ ir Kauno „Rio Startas“.

Kovo 5-6 dienomis vykusios atrankos rungtynės išaiškino tik dvi finalinio ketverto komandas, tai Marijampolės „Sūduva“ (3-0; 3-0) ir Šiaulių „Elga Master Idea“ (3-2; 3-0). Kauno „Rio Startas“ tik po atkaklios kovos 3-2 palaužė Kauno „Marito“, kitos rungtynės numatomos artimiausiu metu. O kelmiškiai pirmose rungtynėse Vilniuje tik dramatiškoje kovoje 3-2 nusileido vilniečiams, o namuose užtikrintai 3-0 palaužė svečius ir išlygino rezultatą iki 2 pergalių 1-1. O lemiamos rungtynės dėl galimybės kovoti stipriausių ketvertuke vyks Vilniuje kovo 11d. 13.00val. (Saulėtekio al.2).

Pergalės atveju dėl patekimo į stipriausių ketvertą  kelmiškiai jau sekančią dieną (12d. šeštadienis) 14.00val. Šiauliuose susirungs su Šiaulių „Elga Master Idea“ komanda, o 13d. 14.00val. Kelmėje profesinio rengimo centre. Nugalėtojams išaiškinti taipogi bus žaidžiama iki dviejų pergalių.

Tad žiūrovai nesnauskit 🙂 atvykit pasimėgauti rungtynėmis IR PALAIKYTI SAVO KOMANDĄ, JŪS MŪSŲ VARIKLIUKAS !!!