Auksas mūsų !!!

Š.m. balandžio 17-18d., Kauno RIO sporto arenoje, įvyko „TOP SPORT“ Lietuvos vyrų tinklinio I lygos pusfinalio ir finalo rungtynės. Kuriose Kelmės „Kelmė” nepasigailėjo Panevėžio ir Vilniaus komandų.

Abu varžovai skambiais pergalės šūksniais buvo nukauti trijų setų kovoje. Panevėžio sporto centro komanda jau pirmajame sete gavusi skaudų antausį taip ir neatsitiesė iki rungtynių pabaigos. Tad liko tik formalumas, kuris atnešė pergalę 3-0 (16,22,15). Deje panevėžiečiai ir kovoje dėl bronzos buvo vangūs, o kauniečiai tuo pasinaudoję išplėšė pergalę 3-0 (26,22,23) bei pasidabino bronzos medaliais.

Vilniaus universitetas reguliariame sezone buvo kiečiausias varžovas Kelmės komandai (abi ekipos laimėjo po vieną susitikimą). Šoklūs, energingi, kupini noro laimėti varžovai kėlė grėsmę kelmiškiams. Tad auksinėje kovoje sprendėsi kuri komanda – jaunatviškas veržlumas ar patirtis visgi yra vertesnė aukščiausių apdovanojimų. Rungtynės prasidėjo nervingai, taškas į tašką. Tačiau, tai ir buvo tik akimirka kurioje vilniečiai jautėsi lygiavertūs varžovai Kelmei. Įpusėjus setams kelmiškiai jau smaginosi sukdami mįslingus varžovams derinius, kurie ne tik atnešdavo tašką, bet buvo tarsi „Puntuko” akmuo į skęstančią baržą. Nors ir vyriausia čempionato komanda, tačiau turinti didelę patirtį ir charakterį įveikė Vilniaus universitetą 3-0 (19,13,12) ir pasidabino aukso medaliais.

Rungtynės: https://www.youtube.com/watch?v=RmwWVsHZ7cg

Naudingiausias finalinių rungtynių žaidėjas pripažintas „Kelmės” komandos kapitonas Emilis Bartkus, kuris komandai uždirbo net 20 taškų.

Daugiau informacijos www.ktml.lt