„Etovis” LTF taurės finale

Įveikę atkrentamųjų barjerą Kelmės „Etovis” tinklininkai pusfinalyje iki dviejų pergalių susirungė su Marijampolės „Sūduva” komanda. Kuri Lietuvos čempionate buvo visa galva aukštesnė, laimėjusi abu susitikimus.

Su dideliu susikaupimu ir noru laimėti Kelmės „Etovio” tinklininkai vyko į pirmąsias pusfinalio rungtynes Marijampolėje. Po nervingos pradžios komandos „kalėsi” taškas į tašką, bet tai vyko tik pradžioje. Antrose seto pusėse ryškiai dominavę kelmiškiai nedavė jokių šansų šeimininkams nei pagalvoti apie pergalę. Bet tinklinis tuo ir yra įdomus, kad užtikrintai laimėjęs du setus (25-18, 21-25) nesi garantuotas pergale rungtynėse. Taip nutiko ir šį kartą. Šeimininkai laimėję trečią setą (20-25) užkūrė Kelmės „Etovio” tinklininkus, kurie nušlavė „Sūduvą” ketvirtame sete (25-19) dominuodami visuose pozicijose.

Atsakomosios rungtynės vyko sekančią dieną Kelmėje. Gausiai palaikomi sirgalių kelmiškiai itin lengvai pasiekė pergalę pirmajame sete 25-19, tačiau tai ir buvo laimėtas vienintelis setas šiose rungtynėse. Laimėjusi rungtynes Marijampolės „Sūduva” išlygino serijos rezultatą 1-1. Tad intriga pasiekia aukščiausią lygį ir lemiamos rungtynės persikelia į Marijampolę.

Su nerimu visa Kelmės tinklinio bendruomenė laukė lemiamų pusfinalio rungtynių, kuriose spręsis didžiojo finalo komanda. Rungtynių pradžia klostėsi nervingai abi komandos kovojo lig paskutinio atokvėpio ir visgi pirmąjį setą Kelmės „Etovis” 26-24 įveikė suvalkijos komandą. Antrajame „Sūduva” nepasigailėjo nei būrelio kelmiškių atvykusių palaikyti savų, nei varžovų laimėdami 25-16. Po atokvėpio rezultatas apsivertė į kitą pusę 25-16 buvo „suvalgyti” šeimininkai ir „Etovis” priekyje 2-1. Trūksta tik seto ir mes finale. Deja, varžovai parodė jog namų sienos verčia aukotis ir siekti geresnio rezultato, jie laimi 25-21bei išlygina setų rezultatą 2-2. Kaip ir turėtų būti lygiaverčių varžovų dvikova sprendžiasi lemiamajame 5 sete.

Penktas setas ne silpnų nervų žmonėms. Kova vyko taškas į tašką, be pasigailėjimo varžovų ir savęs. Ir triumfas Kelmės „Etovio” sirgalių bei žaidėjų veiduose! Pergalė 18-16 bei kelialapis į didįjį finalą. (V. Kuralavičiaus foto)

AČIŪ ŽIŪROVAMS, KURIE PALAIKĖTE MUS PRIE EKRANŲ IR AČIŪ SIRGALIAMS PADĖJUSIEMS IŠKOVOTI PERGALĘ !!!

Rungtynių video įrašas:

14d. https://www.youtube.com/watch?v=lJoqz4YsKtQ

15d. https://www.youtube.com/watch?v=olbC8aR0GTU

21d. https://www.youtube.com/watch?v=UTevhkEcjaE

Visų rungtynių statistika – https://lvf-web.dataproject.com/CompetitionMatches.aspx?ID=54&PID=100

Kitame pusfinalyje 2-0 rezultatu Gargždų „Amber volley” neprilygo Šiaulių „Elga – Grafaitė – SM Dubysa” komandai, kuri 28d. Gargžduose susirungs su Kelmės „Etovio” komanda.

Finalas dėl 3-4v. 13.00val. Gargždų „Amber volley” – Marijampolės „SŪDUVA”

Finalas dėl 1-2v. 16.00val. Kelmės „ETOVIS” – Šiaulių „Elga – Grafaitė – SC Dubysa”