Kelialapis į mažąjį finalą

Sėkmingai įveikus atkrintamųjų barjerą Kelmės „Etovio“ tinklininkams tenka susigrumti su LTF taurės čempionais Šiaulių „Elga Grafaitė SC Dubysa“ komanda. Kuri šiemet demonstruoja solidų žaidimą įveikdami kone visas komandas.

Pirmosios pusfinalio rungtynės vyko aukštesnę vietą po reguliaraus čempionato etapo užėmusios komandos aikštelėje. Tad kelmiškiai kartu su gausiu sirgalių būriu sugužėjo į Šiaulių SC „Dubysa“ sporto salę. Kurioje Kelmės „Etovis“ įnirtingoje kovoje susirungė su šeimininkais. Deja kova vyko tik pirmuosius du setus, pirmaudami pirmame sete „Etovio“ tinklininkai paleido iniciatyvą ir šeimininkai laimėjo 25-20. Antrasis setas buvo žiūrovams tarsi „saldainiukas“ žaidėjai negailėdami savęs kovojo dėl kiekvieno taško. Ir visų Kelmės sirgalių džiaugsmui „Etovis“ laimi 31-29 išlygindami setus 1-1. Tačiau tai užkūrė šeimininkus, o kelmiškius tarsi kas užbūrė. Pasipylus klaidoms „Etovio“ tinklininkai nebe sugebėjo išlaikyti lygiavertės kovos ir pralaimėjo abu likusius setus 8-25, 14-25. Tad ir pirmosios rungtynės pralaimėtos 1-3.

Sekmadienį pusfinalio karštinė persikėlė į Kelmės sporto centro salę. Gausiai susirinkus sirgalių palaikančių kelmiškius ir svečius kova užvirė nuo pirmų akimirkų. Visų kelmiškių džiaugsmui „Etovio“ tinklininkai laimi pirmąjį setą 25-20, taip sukurdami sirgaliams viltį laimėti rungtynes. Tačiau netrukus viltis buvo sudaužyta svečių, kurie tarsi feniksas pakilęs iš pelenų pasiaukojančiai kovodami užgožė kelmiškius. Dominuodami kone visose pozicijose jie neužleido kelmiškiams iniciatyvos ir laimėjo likusius setus 25-20, 25-13 iškovodami kelialapį į didįjį finalą. O Kelmės „Etovis“ susikaus dėl bronzos su Marijampolės ir Gargždų poros pralaimėtojais.

Pusfinalio rungtynių naudingiausiais tapo: Gediminas G. („Etovis”) ir Simas G. („Elga Grafaitė SC Dubysa”)

AČIŪ SIRGALIAMS UŽ NEREALŲ PALAIKYMĄ, JŪS MŪSŲ VARIKLIUKAS !

Finalai numatomi balandžio 01d. Alytaus tinklinio centre (Miklusėnų g. 36).

 16.00val. rungtynės dėl 3-4v.

19.00val. rungtynės dėl 1-2v.

1 rungtynių vaizdo įrašas:

2 rungtynių vaizdo įrašas: