Kelmės „Kelmė“ salės sezonas baigtas čempioniškai

  Vertinant visą kelmiškių sezoną galime drąsiai teigti, kad tai buvo sunkiausias sezonas per pastarąjį penkmetį. Sužaistos netgi 25 oficialios rungtynės, o dar draugiški mačai. Laimėjome netgi 18 susitikimų, o pralaimėjome tik 7. Smagu, kad „šaika“ atlaikė ir sugebėjo apginti čempionų titulą LTF „TOP SPORT“ vyrų 1-os lygos čempionate.

  Dalyvaujant 2021m. LTF „Didžiosios taurės“ turnyre sėkmingai įveikėme atkrintamąsias rungtynes Panevėžyje (3-0 17, 21, 19), bei gavę „malkų“ nuo Gargždų „Amber Arlanga“ (0-3 14, 16, 11) nerealiai sukovojome LTF didžiosios taurės finaliniame etape Kelmėje. Kur tik per plauką likome už prizininkų (pralaimėjome Kauno „Startas-Rio“ 3-1 23, -21, -19, -25). Likome ketvirti tarp stipriausių Lietuvos komandų.

  Šiemet LTF nusprendė sujungti abi lygas atkrintamose rungtynėse, bei duoti šansą 1-os lygos komandoms išbandyti jėgas su elitinėmis Lietuvos komandomis. Tačiau, Palangos „Vakarų tinklinis“, Kauno „Marito“ ir „Rio Startas-2“ bei Raseinių „Lūšis volley“ komandoms nepavyko įveikti pirmojo etapo. O kelmiškiai kupini noro ir ryžto įrodyti, jog dar turi parako susirungia su Vilniaus universiteto tinklininkais. Kuriuos įveikti prireikė netgi trijų rungtynių, serija laimėta 2-1. „Kelmė“ keliauja į kitą etapą, kuriame laukė Šiaulių „Elga master Idea“ komanda. Tai ilgai laukta dvikova tarp kaimyninių apskričių komandų. Visų netikėtumui kelmiškiai „įspiria“ varžovams šikšnon laimėdami antrą susitikimą (3-1 21, 23, -22, 24) namuose, bei išlygina serijos rezultatą 1-1. Sukurdami netikėtą intrigą įaudrinam visą tinklinio bendruomenę nežinoma baigtimi, tačiau sensacijos nepavyksta sukurti Šiauliuose, esame palaužti puikiai sukomplektuotos Šiaulių ekipos. Pralaimime rungtynes 3-1 (-13, 21, -19, -21) bei galimybę kovoti dėl apdovanojimų A lygos finaliniame ketverte.

  Sužaidę daug puikių rungtynių kelmiškiai jau pasiruošę susirungti su 1-os lygos komandomis dėl aukščiausių apdovanojimų. Čempionate laimėjome netgi 12 susitikimų ir tik dvejose teko pripažinti varžovų pranašumą. Bet finaliniame etape sulaukėme netikėtai rimto varžovų pasipriešinimo, tačiau gausiame žiūrovų palaikyme dominavo patirtis ir begalinis žaidėjų atsidavimas siekiant pergalės. Pusfinalyje įveikėme Raseinių „Lūšis volley“ komandą 3-1, bei finale Kauno „Marito“ 3-1 ir čempionų taurė vėl mūsų rankose!

TARIAME DIDELĮ AČIŪ SIRGALIAMS, LYDĖJUSIEMS MUS Į RUNGTYNES BEI STEBĖJUSIEMS EKRANUOSE!

Labai dėkojame Kelmės savivaldybei bei rėmėjams už visokeriopą pagalbą siekiant tikslų!