Kelmės rajono čempionato nenugalimieji

Gegužės 15-16d. Kelmės „Draugystės” parko tinklinio aikštyne startavo rajono pirmenybės. Šiemet bendruomenė buvo pakviesta susirungti parko tinklinio ir paplūdimio tinklinio vyrų bei moterų čempionatuose. Kaip ir tikėtasi gausiausiai (net 9) komandos užsiregistravo paplūdimio tinklinio vyrų varžybose. Parko tinklinyje komandą sudarė 3 žaidėjai aikštelėje ir vienas atsarginis. Tad moterų ir vyrų komandų susirinko po lygiai (po 4 komandas).

Kovos aikštelėje užvirė nuo pirmų akimirkų. Mat parko tinklinyje komandos rungėsi rato sistema. Vyrų grupėje net trys komandos patyrė po pralaimėjimą, o čempionais tapo svečiai Dovydas Globys/ Lukas Laurinavičius/ Titas Bruožis užnugaryje palikę kitas komandas.

Merginų grupėje be didesnio vargo čempionėmis tapo kelmiškės: Džastina Iždonaitė/ Fausta Karpenkaitė/ Vakarė Rotmanaitė varžovus įveikusios vienodu 2-0 rezultatu.

Paplūdimio tinklinio varžybose komandos burtų keliu pasidalijo į pogrupius ir kovojo dėl geresnės pozicijos lentelėje, bei lengvesnio varžovo atkrintamosiose. Po intensyvių kovų didžiajame finale susitiko naujai suburta Ramūno ir Mariaus komanda prieš praeitų metų vicečempionus Ainarą ir Gytį. Čempionai paaiškėjo tik po papildomo seto kurį laimėjo Ramūnas Narbutas ir Marius Vitkus.

Sveikiname visus dalyvius su nauju ir startu!

Čempionams bei prizininkams linkim išlaikyti pozicijas !

II etapas vyks:

birželio 5d. 17.30val. („PARKO”) – 6d. 17.30val. (PAPLŪDIMIO)