Lietuvos „TOP SPORT” čempionatas

Lapkričio 29d. Raseiniuose įvyko pirmosios Kelmės „Kelmė” komandos rungtynės prieš vietos komandą „Lušis Volley”. Didesnės intrigos rungtynėse neteko išvysti, žaidybinę patirtį sėkmingiau aikštelėje demonstravo kelmiškiai. Tad jie įveikė varžovus rezultatu 3:0 (25:14, 25:19, 25:11).

A. Dyglys

Po rungtynių Raseinių „Lūšis Volley“ komandos treneris A. Dyglys pasidalino mintimis: „Normalu, kad po pralaimėjimo nesijaučiame gerai, tačiau noriu pasidžiaugti, kad į Raseinių miestą vėl grįžo tinklinis. Šiandien Kelmės komanda buvo stipresnė visais aspektais. Skaudu, kad nerodėme jokio kovingumo, kas daugybę metų buvo Raseinių tinklininkų pamatas“. 

Arnoldas B.

Nugalėtojų treneris ir pagrindinis jungiantis žaidėjas Arnoldas Barauskis apie rungtynes teigia, kad: „Startuojame lygoje šiemet pirmą kartą, susirinkome po ilgos pertraukos, aišku daugmaž vienas kitą žinome, tačiau ilgai nesportavę, fizinio pasiruošimo labai trūksta, bet labai džiugu, kad prie mūsų komandos prisijungė du labai geri žaidėjai iš Šiaulių tai Tomas Vanagas ir Karolis Vištartas, taip pat turime perspektyvaus ir energingo jaunimo, o mes vyresni žaidėjai savo patirtimi stengiamės išlaikyti žaidimo kokybę”.

Išsamesnė informacija www.ktml.lt puslapyje

Parašykite komentarą