Maratonas įveiktas !

Tokio savaitgalio Lietuvos vyrų čempionate dar turbūt nėra buvę. Tris dienas vykusiose atkrentamųjų rungtynėse kelmiškiai nepalūžo!

Taip jau susiklostė, kad „Kelmės” komandai užėmusiai pirmąją vietą 1-os lygos reguliariame sezone teko didžiausias krūvis siekiant pergalių. Kas kalti – patys 🙂 . Kodėl? Todėl, kad kelmiškiai – nematantys autoritetų ir nemokantys pralaimėti be kovos.

Kovojant pirmajame apkrintamųjų etape su VU kelmiškiai lemiamas rungtynes turėjo vykti žaisti į Vilnių kovo 11d. O šeimininkai sustiprinę komandą visais įmanomais žaidėjais tikėjosi žemaitukus palaužti nuo pirmųjų taškų. Juk VU visą sezoną turėjo rimtus priešininkus ir nuolatos rungtyniaudavo maksimaliu susikaupimu. Tačiau tai ir liko tik viltimi įveikti žemaitukus nuo Kelmės. Permainingose rungtynėse, kaip ir Kelmėje dominavome mes. Laimėdami rungtynes 3-1 įveikėme pirmą barjerą bei pirmą aukščiausios lygos komandą.

Pergale ilgai džiaugtis neteko, nes jau kitą dieną vykome į Šiaulius susirungti su pajėgia vietos „Elga Master Idea” komanda už kurią žaidžia net 4 kelmiškiai. Nespėję dorai susikaupti ar įtampos suvaldyti, kelmiškiai buvo tiesiog užmėtyti kamuoliais kaip pirmaklasiai. Rungtynės be didesnės kovos pralaimėtos 0-3. „Kova pralaimėta, bet mūšis tik įsibėgėja” liūdnai postringavo žaidėjai ir vieningai nutarė antrosiose rungtynėse (sekmadienį Kelmėje) parodyti dėl ko „KELMĖ” buvo, yra ir bus gerbiama Lietuvos tinklinyje. Sekmadienį žaidėjai rinkosi tylūs, lyg būtų palaužti vakarykščių rungtynių. Tačiau paskelbus rungtynių pradžią vaizdelis kurį matėme šeštadienį visiškai pasikeitė kelmiškių naudai. Jie kaip „urzgiantis” buldogas kovo dėl kiekvieno aikštelės centimetro neleisdami šiauliškiams laimėti lengvo taško. Ko pasekoje laimėtas pirmas setas 25:21. Antrajame sete varžovai gavę lygiavertį pasipriešinimą bandė atsitiesti, tačiau nesėkmingai, pralaimėjo 23:25. Kelmiškiai priekyje 2-0. Trečiasis setas buvo pirmųjų dviejų analogas, tačiau paleidę seto pabaigą jį atidavė svečiams 25-22. Ketvirtas setas vyko taškas į tašką, gausiai susirinkę žiūrovai siautėjo palaikydami kelmiškius. Esant rezultatui 23:23 neatlaikę įtampos šiauliškiai klydo ir pergale 26:24 džiaugėsi Kelmės „Kelmė”. Atkrintamųjų serija ir vėl lygi 1-1.

Lemiama komandų dvikova įvyko Šiauliuose kovo 19d. „Dubysos” sporto salėje. Kaip ir buvo tikėtasi šiauliečiai rungtynes pradėjo agresyviai bei užtikrintai rinko taškus link pergalės (25-13). Po šalto dušo kelmiškiai kilo į kovą ir parodė varžovams, kad yra verti finalinio ketverto. Visą antrą setą neleido varžovams perlaužti rezultato, kurį laimėjo 21-25 ir išlygino setus 1:1. Tačiau tai buvo paskutinis laimėtas setas jungtiniame LTF čempionate. Nors kova vyko ganėtinai arši, tačiau nepavykdavo kelmiškiams priversti varžovus labiau klysti. Būdami priekyje Šiaulių „Elga master Idea” komandos žaidėjai vis drąsiau atakuodavo nebijodami prarasti taško. Ko pasekoje ir įveikė Kelmės „Kelmė” komandą 3-1 (25-13; 21-25; 25-18; 25-21), bei iškovojo galimybę susirungti su pajėgiausiomis Lietuvos tinklinio komandomis balandžio 2-3d. Druskininkuose dėl aukščiausių sezono apdovanojimų.

Kelmės komanda po įnirtingų kovų jungtiniame A ir 1-os lygos kovų stengsis apginti praeitų metų trofėjų Raseiniuose balandžio 9-10d.

9d. pusfinalyje susirungs su vietos „Lūšis Volley” komanda, o 10d. vyks kovos dėl 3-4 ir 1-2v.