Nauji metai – nauji iššūkiai

Sėkmingai užbaigę 2021m. LTF didžiosios vyrų taurės finalinėmis rungtynėmis Kelmėje palydėjome senuosius metus. Bei su nekantrumu laukėme naujųjų metų, kurie kaip vėliau paaiškėjo atnešė liūdnų staigmenų komandai.

Siekiant geriau pasiruošti artėjančioms čempionato rungtynėms „Kelmės” komandos žaidėjai nutarė išsibarstyti po skirtingas komandas ir sudalyvauti Šiauliuose vykusiame „Uniqa” salės tinklinio turnyre. Kuris kelmiškiams buvo sėkmingas, laimėta čempionų taurė. Tačiau po turnyro praradome netgi du pagrindinius komandos žaidėjus: Gediminui statant užtvarą skilo du kairės rankos pirštai, o Arnoldui nuo per didelio krūvio „užsidegė” kelėnai, kaip vėliau paaiškėjo metėsi didžiulis uždegimas. Tad pirmosiose naujų metų rungtynėse teko žaisti „nukraujavus”, tačiau nenuleidus rankų prieš ambicingą Palangos „Vakarų tinklinis” komandą, kuri darydama mažiau klaidų užtikrintai laimėjo visus tris setus ir namo išsivežė pergalę.

Kitos čempionato rungtynės prieš Kauno sporto mokyklos auklėtinius buvo lengvesnės, nes prie traumų išretintos komandos prisijungė naujas žaidėjas – Paulius Vielys. Paulius puikiai debiutavęs atakose leido lengviau komandai rinkti taškus prie tinklo. Ko pasekoje pergalė 3-0 prieš Kauno „KSM Startas-TPS”, bei Gargždų „Amber volley” ir puiki emocija grįžta į Kelmę. Tačiau tai užtruko iki kitų rungtynių prieš kauniečius, kurie išretintus kelmiškius (prie jau traumuotų prisijungia ir Tomas) sutiko ne itin svetingai 🙂 . Kauno „Rio – Startas 2” rungtynėse dominavo visose aikštelės pozicijose neleisdami varžovams „užsikurti”. Puikiai sužaidę kauniečiai laimi rungtynes 3-0 ir kelmiškius palydi į namus tobulėti.

Laikas bėga ir traumos gyja, Tomas atsigauna. Bei žinant Gedimino charakterį ir matant komandos nepastovumą, „mediniais” pirštais 😉 jis jungiasi prie žaidėjų kupinas azarto, jėgų ir noro padėti. Komandai tai ne tik emocinis pakilimas, pasitikėjimas patyrusiu žaidėju bet ir žaidėjas tinkantis visose pozicijose. Tad rungtynėse Kelmėje prieš Raseinių „Lūšis volley” komandą tenka žaisti beveik pilnu pajėgumu (vis dar be Arnoldo). Auganti kokybišku žaidimu Raseinių ekipa kimba šeimininkams nuo pat pirmųjų taškų ir laimi netgi du setus (2,4). Tačiau penktajame sete vyksta žaidėjų patirties karas, kuriame kelmiškiai neturi sau lygių ir užtikrintai laimi jį 15:11, bei rungtynes 3-2. Kitą dieną išvykoje laukė dar vienas patyrusių komandų derbis, kova prieš Kauno „Marito”. Tai varžybos, kurios buvo mielos ne tik žiūrovų akims (nes vyko betarpiška kova dėl kiekvieno taško), bet ir Kelmės sirgaliams. Laimėtos rungtynės 3-1 sugrąžina kelmiškius į pergalių kelią. Laimėdami antrą susitikimą iš eilės kelmiškiai susigrąžina lyderio poziciją turnyrinėje lentelėje.

Susimatome artėjančiose čempionato rungtynėse:

vasario 19d. Palangoje ir 20d. Kelmėje!

Daugiau info: www.ktml.lt