Paplūdimio tinklinio turnyras „KELMĖ 2022“

N U O S T A T A I 

  1. Tikslas ir uždaviniai 

Populiarinti tinklinio sportą, propaguoti ją kaip prieinamą sporto šaką jaunimo, sporto klubų tarpe, išaiškinti stipriausias šios sporto šakos moterų ir vyrų komandas.

2. Vykdymo laikas

Turnyras vykdomas 2022m. birželio 11d., Kelmės „Draugystės“ parke. Varžybų  sistema bus nustatyta gavus komandų paraiškas.

Turnyro pradžia 10.00val

3. Vykdymo sistema

Žaidėjai burtų tvarka suskirstomi į dvi grupes, kuriose žaidžiama rato, mišria arba modifikuota sistema („pusfinaliai ir finalas“ grupėje) iki 2 laimėtų setų.

8 komandų grupėje žaidžiama (iki 15t.) pagal modifikuotą sistemą (1-4, 2-3, toliau laimėtojai dėl 1-2v. pralaimėtojai dėl 3-4v. grupėje) atkrentamosios A1-B4; A2-B3; A3-B2; A4-B1. Po to pusfinaliai ir finalas.

6 komandų grupėje pogrupiuose žaidžiama ratu (nugalėtojai išaiškinami susumavus rezultatus tarp visų komandų, už laimėtą setą skiriamas 1 taškas). Pusfinaliai (pilno formato) A1-B2 ir A2-B1, laimėtojai dėl 1-2v. pralaimėtojai dėl 3-4v.

4. Dalyviai ir paraiškos

Varžybose leidžiama dalyvauti, sporto klubų, mokymo įstaigų, kitoms  organizacijoms bei kolektyvams, Lietuvos pilietybę turinčius žaidėjus. Vyrai skirstomi į „A“ (2021/2022m. LTF „A“ ir 1 lygos žaidėjai, bei visi norintys) ir „B“ (nežaidžiantys 2021/2022m. LTF „A“ ir 1 lygos žaidėjai, atsižvelgus į žaidėjo meistriškumą ) grupes pagal pajėgumą, merginos vienoje grupėje be apribojimų.

Vardines paraiškas išsiųsti iki 2022m. birželio 9d. Paraiškose nurodyti žaidėjų vardus ir pavardes, atstovaujamą miestą. Paraiškas siųsti el. paštu darius.barauskis@gmail.com

5. Aprūpinimas ir apdovanojimas

Komandos prizininkės apdovanojamos medaliais ir taurėmis, www.bullpower.lt maisto papildais, bei savivaldybės įsteigtais prizais.

  • Organizatoriai

Kelmės rajono savivaldybė, TK „Rūta“