Pirmas ratas įveiktas pergalingai

Po dviejų metų pertraukos Kelmės „Etovis“ sugrįžęs į Lietuvos vyrų tinklinio čempionato A pogrupį kelia problemų daugeliui komandų. Jau pirmose rungtynėse, kaimynų akistatoje, agresyviai puolant ir tiksliai ginantis sugeba iškovoti vieną tašką pralaimėdami rungtynes 2-3 Šiaulių komandai. Tai buvo pasitikėjimo suteikiančios rungtynės, kuriose jaunesni žaidėjai įgavo pasitikėjimo vieni kitais. Tad kitose rungtynėse, prieš Vilniaus universiteto komandą, kelmiškiai žengia į aikštelę aukštai iškėlę galvas ir įrodo savo pranašumą laimėdami rungtynes 3-0.

Pirmąjį ratą Kelmės „Etovis“ užbaigia „dvigubu“ savaitgaliui, kuriame šeštadienį svečiuose prieš Marijampolės „Sūduvą“ nesusitvarko su savo emocine būkle ir pralaimi rungtynes sausu 0-3 rezultatu. Kitą dieną padarę savianalizę žaidėjai Kelmėje kyla į paskutinį pirmojo rato mačą prieš praeitų metų čempionus Gargždų „Amber – Arlanga“ komandą. Savų žiūrovų akivaizdoje bei gausiai palaikant sirgaliams sužaidžia geriausias sezono rungtynes laimėdami sausu 3-0 rezultatu. Tad pirmas ratas uždarytas su trenksmu. Surinkę 7 taškus rikiuojamės antroje vietoje, prieky savęs užleisdami tik Šiaulių komandą.

Norime pasidžiaugti, kad net penki Kelmės „Etovio“ komandos žaidėjai rikiuojasi geriausių penketuke atskirų pozicijų vertinime.

Armandas Bielskus daugiausia taškų pelnantis žaidėjas (55% – 63 taškai) čempionate, Laurynas Galdikas ir Gediminas Guntarskis treti (46 taškai). Tarp daugiausiai taškų pelnančių žaidėjų atliekant padavimus Mantvydas Šuklys, Mantas Grinevičius ir Armandas Bielskus rikiuojasi ketvirtoje vietoje (7 taškai).

Antro rato rungtynės numatomos gruodžio mėnesį:

03d. 14.00val. Kelmės „Etovis“ – Marijampolės „Sūduva“

04d. 14.00val. Kelmės „Etovis“ – Vilniaus universitetas

10d. 14.00val. Gargždų „Amber – Arlanga“ – Kelmės „Etovis“

11d. 14.00val. Kelmės „Etovis“ – Šiaulių „Elga – Grafaitė – SC Dubysa”

AČIŪ SIRGALIAMS UŽ GERIAUSIĄ PALAIKYMĄ !!!